Prawnicy

O nas

Działając w ramach Business Advisors Tax & Legal (BATL) oferujemy Państwu szeroki zakres usług prawnych, obsługi korporacyjnej oraz doradztwa podatkowego zarówno dla podmiotów polskich jak i zagranicznych.

Założyliśmy BATL mając wieloletnie doświadczenie w doradztwie podatkowym i prawnym uzyskane w międzynarodowych spółkach doradczych.

Naszymi atutami są :
• wiedza i doświadczenie, które wykorzystamy świadcząc Państwu pomoc prawną i doradztwo podatkowe
• rzetelne i terminowe wykonywanie naszych usług, które pozwoli Państwu utrzymać poczucie bezpieczeństwa i komfortu
• indywidualne podejście oparte na zrozumieniu i dyskrecji, co pozwoli Państwu liczyć na pełne zrozumienie z naszej strony
• elastyczne godziny naszej pracy dostosowane do Państwa potrzeb, aby nasza pomoc dotarła do Państwa zawsze na czas

Współpracujemy na co dzień z firmami oferującymi szeroki wachlarz usług wsparcia biznesu, takich jak usługi: księgowe, płacowe, kadrowe, audytorskie czy IT.

W ten sposób możemy Państwu pomóc w doborze najlepszych i odpowiednich dla nich partnerów biznesowych. Wierzymy, że naszym zadaniem jest efektywne i proaktywne wsparcie Państwa w kwestiach prawnych wynikających z prowadzonego biznesu, a także w rozliczeniach podatkowych zapewniając Państwu maksymalny komfort co do zgodności działań z obowiązującymi przepisami podatkowymi i prawnymi. Chcemy, abyście Państwo mogli skupić się na aktywnościach i decyzjach biznesowych wiedząc i ufając, że w kwestiach prawnych, a także obciążeń administracyjnych i podatkowych macie w nas odpowiednich partnerów służących wieloletnim doświadczeniem i pełnym zaangażowaniem.

W ramach BATL działamy jako kancelaria prawna Business Advisors Legal Miłosz i Partnerzy Radcowie Prawni oraz spółka doradztwa podatkowego Business Advisors Tax sp. z o.o.

Kontakt

Al. Niepodległości 151 lok. 16
02-555 Warszawa

Prawnicy