Prawnicy

Nasz zespół

poznaj ekspertów podatkowych

Prawnicy Prawnicy

Magdalena Zarudzka

T: +48600422619 E: magdalena.zarudzka@batl.pl

Doradca Podatkowy nr 10875

Magda specjalizuje się w zagadnieniach cen transferowych. Zajmuje się przeglądem, analizą i przygotowywaniem dokumentacji podatkowej oraz polityki cen transferowych. Zapewnia wsparcie dla kadry kierowniczej, expatów i innego personelu we wszelkich zagadnieniach związanych z podatkiem dochodowym od osób fizycznych oraz ubezpieczeniami społecznymi. Magda zaangażowana jest również w kwestie zwrotu podatku VAT dla podmiotów zagranicznych. Udziela bieżącego wsparcia podatkowego, reprezentuje klientów w ramach postępowań i kontroli podatkowych oraz wniosków o udzielenie indywidulanych interpretacji prawa podatkowego.

Prywatnie Magda lubi spędzać aktywnie czas ze swoją rodziną; mężem oraz dwójką dzieci. Jej zainteresowania to jazda na nartach, malarstwo impresjonistyczne oraz literatura.

Prawnicy Prawnicy

Sebastian Stec

T: +48503629353 E: sebastian.stec@batl.pl

Doradca Podatkowy nr 11818

Sebastian doradza w zakresie polskiego, wspólnotowego i międzynarodowego prawa podatkowego. Specjalizuje się w zagadnieniach VAT oraz podatku dochodowego od osób fizycznych. Posiada szerokie doświadczenie w przeprowadzaniu oraz nadzorowaniu audytów podatkowych i prawnych oraz przeglądów due diligence. Sebastian zapewnia szerokie wparcie w kwestiach prawnych, księgowych i płacowych. Jego doświadczenie obejmuje również kwestie dokumentacji cen transferowych oraz postępowań podatkowych i sądowo-administracyjnych.

Sebastian interesuje się polityką oraz sportem, szczególnie futbolem amerykańskim. Lubi spędzać czas ze swoją rodziną „poza miastem”, na łonie natury. Szczególnie ceni sobie osoby z poczuciem humoru, którymi niestrudzenie stara się otaczać.

Prawnicy Prawnicy

Piotr Baran

T: +48695130466 E: piotr.baran@batl.pl

Tax Manager

Doświadczenie Piotra obejmuje szerokie spektrum spraw podatkowych i prawnych w szczególności związanych z planowaniem podatkowym. Doradza w ramach restrukturyzacji i optymalizacji podatkowych obejmując również kwestie prawne i administracyjne. Piotr zajmuje się bieżącym wsparciem i obsługą podatkową również dla fundacji i organizacji non-profit. Posiada bogate doświadczenie w audytach podatkowych oraz przeglądach due diligence.

Piotr najbardziej ceni sobie rodzinę, a jego pasje to po prostu życie, ludzie, natura i … Metallica.

Kontakt

Al. Niepodległości 151 lok. 16
02-555 Warszawa

Prawnicy